Your world of Magento Extensions and Magento Themes.

اپن وکس - OpenVox

اپن وکس - OpenVox

شرکت OpenVox تاسیس سال 2002 یکی از پیشگامان تامین منابع، ارائه راه حل های مبتکرانه و به صرفه اقتصادی در بازار متن باز برای ارتباطات جهانی بهتر و نزدیک‌تر VoIP می‌باشد. شرکت ارتباطاتی OpenVox با مسولیت محدود تلاش و انگیزه خود را در جهت تولید محصولات سخت افزاری و نرم افزاری ارتباطات تلفنی از طریق کامپیوتر اختصاص داده است.

با کیفیت برتر محصولات و پشتیبانی فنی کارآمد و حرفه‌ای، شرکت OpenVox شهرت خوبی را در 90 کشور در سراسر جهان به دست آورده و شبکه همکاری گسترده و محکمی را با توزیع کننده های قابل اعتماد، نمایندگان فروش، طراحان سیستم و شرکای استراتژیک متنوع در زمینه‌های نرم افزار و سخت افزار بنیان کرده است.

محصولات OpenVox قابلیت استفاده در پروژه‌های تلفنی متن باز سرآمد مانند Asterisk®, trixbox®, Elastix®, PBX in a Flash, AskoziaPBX®, Voyage-Linux را با کارایی فوق العاده داشته و همواره با نوآوری گسترش می‌یابند.

OpenVox مشخصا به تولید نرم افزار و سخت افزارهای تلفنی مختص کامپیوتر می‌پردازد. با بیش از 10 سال تجربه در زمینه‌های طراحی و خدمات محصولات تلفنی مختص کامپیوتر، توان عرضه محصولات حرفه‌ای با قیمت رقابتی را دارد.