Your world of Magento Extensions and Magento Themes.

مرکز تلفن ویپ

مرکز تلفن ویپ يا IP PBX، شما را قادر به استفاده از خط شهری آنالوگ، دیجیتال E1 و یا ترانک سیپ SIP Trunk در بستر شبکه و برقراری ارتباط با طيف وسيعی از شبکه‌ها و سيستم‌های تحت شبکه می سازد. مرکز تلفن VoIP، به صورت مستقل، ارتباط شبکه را با بستر مخابراتی برقرار می کند و امکان راه اندازي سیستم ویپ با امکانات پيشرفته را فراهم می کند. می توانيد بدون احتیاج به یک سرور حجيم و پر دردسر، مرکز تلفن ویپ کارا با ضريب اطمينان بالا راه اندازي نماييد که به دليل نداشتن قطعات متحرک سرور، ارتباطات تلفنی شما را بدون دغدغه برقرار نمايد.

با استفاده از مرکز تلفن ویپ مستقل می توانيد خط شهری و E1 و حتی سانترال و PBX آنالوگ سنتی را به شبکه VoIP متصل نماييد. مناسب ترين راه جهت راه اندازی يک مرکز تلفن ویپ پيشرفته، مطمئن و بی دردسر، با امکانات پيشرفته، بدون نياز به خريد کارت يا ماژول يا لايسنس اضافه برای سانترال های سنتی، استفاده از مرکز تلفن ویپ یا IPPBX با ظرفيت دلخواه است که بدون استفاده از سرور، کاملا مستقل و کارآمد، ارتباط دنيای ویپ با دنيای TDM را برقرار می کند.

با استفاده از سانترال ویپ، خط شهری، خط E1، سيم کارت GSM، تلفن آنالوگ، سانترال و PBX آنالوگ سنتی و خطوط SIP ترانک را می توانید به راحتی مدیریت نمایید و با دنیای بیرون ارتباط برقرار نمایید.

سانترال های تحت شبکه برخلاف سانترال های سنتی، بدون نیاز به خرید تجهیزات اضافی، قابلیت های پیشرفته ی یک مرکز تلفن را در اختیار شما قرار خواهند داد.