Your world of Magento Extensions and Magento Themes.

مرکز تلفن ویپ

مرکز تلفن ویپ يا IP PBX، بدون نیاز به سرور، شما را قادر به استفاده از خط شهري آنالوگ و E1 مخابراتي در بستر شبکه و برقراري ارتباط با طيف وسيعي از شبکه‌ها و سيستم‌هاي تحت شبکه مي‌سازد. مرکز تلفن VOIP، به صورت مستقل، ارتباط شبکه را با بستر آنالوگ برقرار مي‌کند و امکان راه اندازي سیستم ویپ کوچک و متوسط با امکانات پيشرفته را فراهم مي کند. مي توانيد بدون احتیاج به یک سرور حجيم و پر دردسر، مرکز تلفن ویپ کارا با ضريب اطمينان بالا راه اندازي نماييد که به دليل نداشتن قطعات متحرک سرور، ارتباطات تلفني شما را بدون دغدغه برقرار نمايد.

با استفاده از مرکز تلفن ویپ مستقل مي‌توانيد خط شهري و E1 و حتی سانترال و PBX آنالوگ سنتي را به شبکه VOIP متصل نماييد. مناسب ترين راه جهت راه اندازي يک مرکز تلفن ویپ پيشرفته، مطمئن و بي دردسر، با امکانات پيشرفته، بدون نياز به خريد کارت يا ماژول يا لايسنس اضافه براي سنترالهاي سنتي، استفاده از مرکز تلفن ویپ یا IPPBX با ظرفيت دلخواه است که بدون استفاده از سرور، کاملا مستقل و کارآمد، ارتباط دنياي VOIP با دنياي TDM را برقرار مي کند.

با استفاده از مرکز تلفن ویپ، خط شهري، خط E1، سيم کارت GSM، تلفن آنالوگ، سانترال و PBX آنالوگ سنتي را به شبکه IP متصل نماييد.

 

IPPBX شرکت يستار -  Yeastar با کيفيت ايده آل صدا، در رده مراکز تلفن ویپ مشابه، بهترين و مقرون به صرفه ترين مرکز تلفن ویپ شناخته شده در بازار VOIP ايران مي باشند که در مقايسه با مراکز سيسکو، آوايا يا مايتل، قيمت بسيتر مناسب و نصب آسان و ساده اي دارند. اين  IP PBX در مدلهاي متنوع و ظرفيتهاي مختلف، نياز اکثر کاربران VOIP را مرتفع مي سازند.